Pri načrtovanju jedilnikov dosledno upoštevamo prehranske normative in priporočila za zdravo prehrano otrok. Nudimo jim uravnoteženo, pestro hrano, ki vključuje vse glavne skupine živil in energijsko ustreza načelom zdrave prehrane.

Prehrana v vrtcu predstavlja tri obroke, skladno z dnevnim redom in starostjo otrok. Otroci imajo preko celega dneva za pitje na voljo nesladkan čaj in vodo, kot prigrizek pa ponujamo različno sadje. Skrbimo, da je hrana, ki jo ponujamo otrokom uravnotežena, prilagojena potrebam otrok in pripravljena v skladu z merili HACCP sistema. Omogočimo tudi pripravo dietne prehrane, na podlagi zdravniškega potrdila. Jedilnik za tekoči mesec je na vpogled na oglasnih deskah in na spletni strani vrtca.

(Skupno 2.800 obiskov, današnjih obiskov 3)